FRACKOWIAK (GENEL)

Allrestaurants - FRACKOWIAK - Granowo, POLONYA

Adres: Polna15, 62-066 Granowo, POLONYA
Telefon: - Hareketli: * Faks: *
Web Sitesi: http://frackowiak-sery.pl Email: *

Zakład Produkcji Spożywczej i Handlu Frąckowiak powstał w maju 1992 roku w Granowie proponując konsumentom wyjątkowy produkt będący owocem starej, rodzinnej receptury.
Wielu z nas pamięta, że prawie w każdym domu na terenie Wielkopolski, Górnego Śląska i trochę rzadziej także w innych regionach Polski przygotowywało się niegdyś prawdziwy i niepowtarzalny ser smażony. Towarzyszący temu zapach stawał się bardzo często nie do zniesienia a jednak produkt stał się wyjątkową kwintesencją smaku z dzieciństwa.
Produkty ZSPiH Frąckowiak od wielu lat zdobywają rosnące uznanie coraz szerszej rzeszy konsumentów. Oparliśmu się wielu niekorzystnym dla regionalnych produktów przemianom rynkowym i nadal zachowaliśmy to co najważniejsze i docenione przez naszych klientów. Dzięki temu dziś wspólnie z niewieloma już producentami tradycyjnych produktów regionalnych możemy się jeszcze dynamicznie rozwijać.
Obecnie dzięki zdywersyfikowanej ofercie dostosowanej do wysublimowanych gustów regionalnych konsumentów jesteśmy czołowym producentem i dystrybutorem domowego sera smażonego w Polsce.

Allrestaurants - FRACKOWIAK - Granowo, POLONYA Allrestaurants - FRACKOWIAK - Granowo, POLONYA Allrestaurants - FRACKOWIAK - Granowo, POLONYA Allrestaurants - FRACKOWIAK - Granowo, POLONYA Allrestaurants - FRACKOWIAK - Granowo, POLONYA
x
X