TOMPEX (GENEL)

Allrestaurants - TOMPEX - Skrzynsko, POLONYA

Adres: Warszawska 30, 26-400 Skrzynsko, POLONYA
Telefon: +48486755278 Hareketli: * Faks: *
Web Sitesi: http://tompex-agropex.pl Email: *

Firma TOMPEX&AGROPEX siedzibę swoją umiejscowiła w centralnej Polsce - w regionie, w którym zbiory papryki oraz innych warzyw i owoców są bardzo bogate. Działalność handlową Naszej firmy rozpoczęliśmy w 1994 roku i od tej pory funkcjonowaliśmy pod nazwą Tompex. Szczycimy się tym, że dzięki ciągłym sukcesom w 2005 roku rozszerzyliśmy Naszą działalność o kolejną firmę Agropex.

Głównym celem Naszej firmy jest skup i sprzedaż owoców i warzyw. Aby zapewnić naszym odbiorcom najwyższą jakość i świeżość towaru skupujemy wyłącznie produkty sezonowe.
Posiadamy własne przechowalnie, chłodnie oraz mroźnie o pojemności 800 ton co gwarantuje, że nasze produkty zachowują tą samą jakość jaką miały w momencie zbioru. Niejednokrotnie z naszych obiektów korzystają inni przedsiębiorcy oraz rolnicy w celu utrzymania stałej świeżości produktów.

Od lat współpracujemy bezpośrednio z rolnikami oraz przetwórniami handlowymi, grupami producenckimi, i przedsiębiorcami dzięki czemu nasze towary są najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ciągle to zmieniającym się wymogom przemysłu przetwórczego, stawiamy na doskonałą jakość, higienę oraz świeżość skupywanych produktów. Co równie ważne nasze firmy są w pełni wypłacalne w terminie, co jest rzadkością w obecnych czasach.

Owoce i warzywa eksportujemy również na rynki zachodnie. Naszymi odbiorcami są m.in.: Niemcy, Francja, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Belgia, Węgry, Czechy, Holandia oraz na wschodzie: Rosja, Ukraina, Litwa, Macedonia, Serbia, Czarnogóra.

Aby współpraca z producentami była jeszcze szybsza i sprawniejsza (co również ma wpływ na jakość towaru) posiadamy bardzo dobrze zorganizowaną bazę transportową. Rozległa sieć kontaktów z przedsiębiorcami umożliwia szybkie i terminowe przygotowanie zamówionego towaru.

Współpraca z nami zawsze przebiega sprawnie i bezproblemowo - zachęcamy Państwa do kontaktu.Obiecujemy profesjonalną, rzetelną, kompetentną współpracę na dobrych warunkach.

Allrestaurants - TOMPEX - Skrzynsko, POLONYA Allrestaurants - TOMPEX - Skrzynsko, POLONYA Allrestaurants - TOMPEX - Skrzynsko, POLONYA Allrestaurants - TOMPEX - Skrzynsko, POLONYA Allrestaurants - TOMPEX - Skrzynsko, POLONYA
x
X