VOMZ (IKRAM)

Allrestaurants - VOMZ  - Spišská Belá, SLOVAKYA

Adres: Tovarenska 27, 059 01 Spišská Belá, SLOVAKYA
Telefon: - Hareketli: * Faks: *
Web Sitesi: http://vomz.sk Email: *

Stainless steel material for gastro industry
Our production program consists from design, through production to the actual installation of stainless furniture for furnishing for gastro industry.

Cooling and warming showcases
We offer a wide range of products tailored for kitchen, fast food restaurants and bar equipment.

Kitchens
Our company supplies according to the requirements and needs of customers and their equipment and gastro operations as a whole or select desired items.

Hlavnou činnosťou firmy VOMZ – Slovakia s.r.o. je výroba kvalitného nerezového nábytku pre potravinársky a chemický priemysel, zdravotníctvo, zariaďujeme kuchyne, fastfoody, cukrárne, a zabezpečujeme kompletné vybavenie gastro prevádzok v optimalizovaných rozmeroch a typovom prevedení podľa požiadaviek zákazníka.

Ponúkame kompletnú projekciu, poradenské služby pri projekcii gastro zariadení, montáž, dovoz a záručný IMAG0747i pozáručný servis. Garantujeme Vám kvalitu a dlhú životnosť dodaných zariadení za výhodné ceny. Sme schopní prispôsobiť sa technickým požiadavkám a finančným možnostiam zákazníka. Kvalita výroby a finálne výrobky vychádzajú z dlhoročných skúseností spolupráce so zákazníkmi.

Okrem štandardných výrobkov ponúkame výrobky typizované, ktoré sú realizované podľa priania zákazníka a interiérových možností, ale aj predaj a distribúciu gastro technológie a gastro zariadení, či iných produktov pre komplexné zriadenie gastro prevádzok ako aj predaj a distribúciu kuchynskej chémie a ošetrujúcich prostriedkov pre
udržiavanie čistoty a hygieny vo Vašom zariadení.

Kvalita našich výrobkov a služieb bola ocenená na výstave Danubia Gastro v Bratislave v roku 2008 za nerezový bar a taktiež na tejto výstave v roku 2009 za vitrínu.

V roku 2013 bol v našej spoločnosti zriadený systém manažérstva kvality podľa ISO 9001 a systém environmentálneho manažérstva podľa ISO 14001, čím je garantovaná vysoká kvalita našich výrobkov a služieb.

Allrestaurants - VOMZ  - Spišská Belá, SLOVAKYA Allrestaurants - VOMZ  - Spišská Belá, SLOVAKYA Allrestaurants - VOMZ  - Spišská Belá, SLOVAKYA Allrestaurants - VOMZ  - Spišská Belá, SLOVAKYA Allrestaurants - VOMZ  - Spišská Belá, SLOVAKYA
x
X