LAMA DREVO (IKRAM)

Allrestaurants - LAMA DREVO - Zvolen, SLOVAKYA

Adres: Pribinova 644/51, 960 01 Zvolen, SLOVAKYA
Telefon: - Hareketli: * Faks: *
Web Sitesi: http://lamadrevo.sk Email: *

Spoločnosť LAMA DREVO SK s.r.o. sa venuje predaju kvalitného ekologického nábytku z masívu, prevažne z borovice, brezy a čiastočne aj s buku.
Drevo bolo v minulosti nutnosťou, no dnes je symbolom príjemného a zdravého bývania. Radí sa medzi materiály, ktoré si nevyžadujú zvláštnu starostlivosť, má príjemnú vôňu a staticky sa nenabíja.
Borovicový Voskovaný nábytok LAMA z masívu má výnimočný originálny vzhľad a svojim koloniálnym - rustikálnym štýlom očarí nejedného klienta.
Povrchová úprava je výnimočná tým, že sa voskuje prírodným včelím voskom. No okrem vosku je možnosť výberu z piatich farebných variácií. Pre milovníkov moderných, rovných línií máme v ponuke Voskovaný nábytok ROLDAN z masívu. Je vyrábaný výhradne z brezy a naplní očakávania aj naozaj náročných. Vyrába sa v 6 odtieňoch vosku.
Ďalej je v ponuke klasika, nábytok z borovice, kde je v ponuke obrovské množstvo možností. U nás si kompletne zariadite
drevenicu

penzión

reštauráciu

hotel

chatu

dom

byt

Objednajte si nábytok cez našu webovú stránku v menu Obchodné podmienky a odneste si kus prírody do vášho domova.
Rozvoz robíme v celej SR.

Allrestaurants - LAMA DREVO - Zvolen, SLOVAKYA Allrestaurants - LAMA DREVO - Zvolen, SLOVAKYA Allrestaurants - LAMA DREVO - Zvolen, SLOVAKYA Allrestaurants - LAMA DREVO - Zvolen, SLOVAKYA Allrestaurants - LAMA DREVO - Zvolen, SLOVAKYA
x
X