SOLOMENSKA BROWARNIA (GENEL)

Allrestaurants - SOLOMENSKA BROWARNIA - Kiev, UKRAYNA

Adres: Solom'yans'ka Square, 2Б, 03035 Kiev, UKRAYNA
Telefon: +380445070708 Hareketli: * Faks: *
Web Sitesi: http://solobeer.kiev.ua Email: *

Пиво - це стародавній напій, не менш благородний, ніж вино чи віскі. На нашій мініпивоварні ми завжди варимо шість сортів фірмового пива для справжніх поціновувачів цього пінного напою, використовуючи кращі класичні та авторські рецептури. Для виробництва пива ми використовуємо тільки найкращу сировину: німецький солод та гіркий хміль, чеський духмяний хміль, французькі дріжджі верхового та низового бродіння, підготовлену очищену воду. Ми варимо пиво за класичними технологіями, дотримуючись "Баварського закону про чистоту пива" 1516 року.

Інтерьєр створював талановитий одеський архітектор Юрій Бєліков. Дизайн першого поверху виконаний в стилі класичного пабу - багато темного дерева, масивні столи, легкі зручні стільці, комфортні дивани по периметру залу, велика контактна барна стійка, виконана з масивного ясеню, стильні латунні світильники - в такій атмосфері приємно провести час за бокалом нашого фірмового пива. На першому поверсі 120 посадкових місць.
     Другий поверх трохи більший, ніж перший, він може прийняти до 150 гостей. Інтерьєр другого поверху виконано в більш світлих тонах: сірі столярні вироби, зручні диванні кабінки праворуч та зліва від сцени з професійним набором музичного обладнання, на якій по Пт. і Сб. виступають одні з найкращих музичних колективів міста. Також на другому поверсі є окремий затишний зал для невеликої компанії, до 25 гостей.

Allrestaurants - SOLOMENSKA BROWARNIA - Kiev, UKRAYNA Allrestaurants - SOLOMENSKA BROWARNIA - Kiev, UKRAYNA Allrestaurants - SOLOMENSKA BROWARNIA - Kiev, UKRAYNA Allrestaurants - SOLOMENSKA BROWARNIA - Kiev, UKRAYNA Allrestaurants - SOLOMENSKA BROWARNIA - Kiev, UKRAYNA
Ücretsiz WiFi agi Sigara içilen: Sigara ve sigara Google Map
x
X